Bumerang - Yazarkafe
LEZZET TRAMVAYI SONBAHARA MERHABA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

LEZZET TRAMVAYI SONBAHARA MERHABA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

2014-10-27 08:58:00
LEZZET TRAMVAYI SONBAHARA MERHABA KAHVALTI ETKİNLİĞİ | görsel 1
LEZZET TRAMVAYI SONBAHARA MERHABA KAHVALTI ETKİNLİĞİ | görsel 2
LEZZET TRAMVAYI SONBAHARA MERHABA KAHVALTI ETKİNLİĞİ | görsel 3
LEZZET TRAMVAYI SONBAHARA MERHABA KAHVALTI ETKİNLİĞİ | görsel 4
LEZZET TRAMVAYI SONBAHARA MERHABA KAHVALTI ETKİNLİĞİ | görsel 5
LEZZET TRAMVAYI SONBAHARA MERHABA KAHVALTI ETKİNLİĞİ | görsel 6
LEZZET TRAMVAYI SONBAHARA MERHABA KAHVALTI ETKİNLİĞİ | görsel 7
LEZZET TRAMVAYI SONBAHARA MERHABA KAHVALTI ETKİNLİĞİ | görsel 8
LEZZET TRAMVAYI SONBAHARA MERHABA KAHVALTI ETKİNLİĞİ | görsel 9
LEZZET TRAMVAYI SONBAHARA MERHABA KAHVALTI ETKİNLİĞİ | görsel 10
LEZZET TRAMVAYI SONBAHARA MERHABA KAHVALTI ETKİNLİĞİ | görsel 11
LEZZET TRAMVAYI SONBAHARA MERHABA KAHVALTI ETKİNLİĞİ | görsel 12
LEZZET TRAMVAYI SONBAHARA MERHABA KAHVALTI ETKİNLİĞİ | görsel 13
LEZZET TRAMVAYI SONBAHARA MERHABA KAHVALTI ETKİNLİĞİ | görsel 14
LEZZET TRAMVAYI SONBAHARA MERHABA KAHVALTI ETKİNLİĞİ | görsel 15
LEZZET TRAMVAYI SONBAHARA MERHABA KAHVALTI ETKİNLİĞİ | görsel 16
LEZZET TRAMVAYI SONBAHARA MERHABA KAHVALTI ETKİNLİĞİ | görsel 17
LEZZET TRAMVAYI SONBAHARA MERHABA KAHVALTI ETKİNLİĞİ | görsel 18

Geçen hafta arkadaşım (lezzet tramvayı ) Arzu Batur 'un  düzenlediği sonbahara merhaba kahvaltısında çok güzel vakit geçirdik. biraz geç oldu ama ancak kaleme alabildim :) güzel bir mekan güzel bir kahvaltıyla güne başladık. gerek face den takip ettiğim birçok arkadaşımla yüzyüze tanışma imkanım oldu gerekse arzu ve eşinin piyasaya kendi blogunun adıyla sunduğu lezzetli zeytinyağlarını tatma firsatımız oldu. cok hafif ve çok lezzetli bir yağ .sabah kahvaltılarında ekmeğinizi batırarak sade bile tüketebileceğiniz kadar güzel. şu anda sipariş alarak internet üzerinden satışına başladı. kendisine lezzettramvayı@hotmail.com adresinden ulaşarak siparişlerinizi ulaştırabilirsiniz . bu arada arzucum yeni atıldığın bu sektörde sana başarılar dilerim :)

Güzel vakit geçirmenin yanında birçok sponsorumuzla ve güzel hediyeleri ile de sevindik. ayrıca arzucuğumun düzenlediği çekilişte eks mutfaktan work shop ve keramika seramikten nescafe takımı kazandım. rekabet ortamı olmadan tüm blogcuların böyle bir arada güzel vakit geçirebilmesi ve fikir alışverişinde bulunabilmesi de ayrıca çok eğlenceliydi .

Kahvaltıda sponsorlarımızdan ban ban reçellerinin acı biber reçelinin tadına baktık. ilk kez böyle bir lezzetin tadına baktım.gerçekten acı ile tatlının uyumu süperdi. face de banbanrecelleri olarak kendisini takip edebilir. yine internet üzerinden sipariş verebilirsiniz. kahvaltının üstüne www.furitflowers.com  firmasının pop kekleri ile ağzımız tatlandı .tadının dışında görselliği ile sevdiklerimize gönderilecek çok güzel bir hediye olabilir bence.  hem yiyenlerinin ağzı tatlansın hem görsel olarak gözlere de hitap etsin. face de de takip edebilir,  internet sayfalarına girererek sipariş vererek sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz. 

Yine blogcu arkadaşlarımızdan sarem's kazdağı etkinliğimize sponsor olarak kendi elleri ile yaptığı organik eriştesinin tadına bakabilmemiz için bizlere hediye etti. kendi çocuğuna sağlıklı yiyecekler hazırlayarak yola çıkan Sare hanım şimdi internet üzerinden tarhana ve eriştesini satışa sunmuş. Sizde kendisini face ve instagramda takip edebilir. sağlıklı ve lezzetli birşeyler yemek istiyorsanız  skazdağı@gmail.com adresinden kendisine siparişlerinizi ulaştırabilirsiniz.

Ayrıca Pendik Bölge Hastanesinin kurucularından Turgut bey o gün bir jest yapıp check up hediye etti. şahsen çekilişte bana çıkmasını çok isterdim ama kısmet değilmiş :) ayrıca bize kahvaltının sonunda güzel pastasını ikram eden didem cakes ( didem hanıma ) ve bize kendi elleri ile yaptığı sabunlarından hediye eden kakuleninbebekleri blogunun sahibi Emine hanıma , özel hediyelerini gönderen diğer sponsorlara da teşekkürürü borç bilirim hepsini severek zevkle kullanacağım.

Ayrıca sadece yemek konusunda değil güzelliğimize yardımcı olacak ürünleri ile de  bize hediyeler gönderen cosmed firmasına teşekkürler,  ürünlerini hemen denemeye başladım bile , Bir de kalori hesabı yapanlarında rahatça tüketebileceği yeni bir içecekle tanışdım o gün. Aspire adı altında piyasaya sunulan bu içeceğin hoş bir aroması ve sıfır kalorisi var daha ne olsun. hanımların rahatlıkla tüketeceği haif bir içecek. bilgi almak için sitesine girip bakabilirsiniz. İçecek demişken doğadana da gönderdiği içecekleri için çok teşekkürler. etkinliğin sonunda da Zaferan Osmanlı Şerbeti içtik. Mutlaka denemelisiniz. Tadı bana çocukluğumuzda içtiğimiz ev yapımı şerbetleri hatırlattı . kendi adıyla face ve instagram sayfalarını takip edebilirsiniz. Söke unlarınada teşekkürler. ilk fırsatta unumla yeni bir tarif deneyip sizinle paylaşacağım inşallah ;) 

Kısa zamanda böyle güzel bir etkilinliğin tekrarını bekleriz ;)

 

0
0
0
Yorum Yaz
<